pan fr2019ban785 125
aggelies banner
euromedica 15
jumbo
Δευτέρα, 07 Απρίλιος 2014 14:12

Αποτελέσματα δρόμου σε ανώμαλο έδαφος Δημοτικών - Γυμνασίων- σχολ. έτους 2013-2014

Σας ανακοινώνουμε τα αναλυτικά αποτελέσματα των αγώνων δρόμου σε ανώμαλο έδαφος Δημοτικών - Γυμνασίων Π.Ε. Γρεβενών που διεξήχθησαν στις 07 Απριλίου 2014 ....

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

                                                     2000 μ. ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ

1η

Πλήκα  Αλεξάνδρα

1ο ΓΥΜΝ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ

8΄27΄΄10

1999

2η

Τσιαρσιώτη Λουίζα

1ο ΓΥΜΝ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ

9΄15΄΄17

1999

3η

Τζιάλα Φωτεινή

1ο ΓΥΜΝ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ

9΄17΄΄24

2000

4η

Κολίτσα Τσακμάκα Στέλλα

1ο ΓΥΜΝ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ

9΄19΄΄10

2001

5η

Σούλα Ελένη

2ο ΓΥΜΝ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ

9΄21΄΄25

1999

 

 

 

 

 

                                                              3000 μ. ΑΓΟΡΙΩΝ  ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ

 

1ος

Σπηλιώτης Αλέξανδρος

1Ο ΓΥΜΝ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ

10΄58’’00

1999

2ος

Τζάτζης Αριστοτέλης

1Ο ΓΥΜΝ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ

11΄04΄΄21

1999

3ος

Αγκάστρα Χρυσοβαλάντης

1Ο ΓΥΜΝ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ

11΄35’’09

1999

4ος

Παπατσάνης Κρέων

1Ο ΓΥΜΝ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ

12΄09’’00

1999

5ος

Ισλαμάι Σάντρι

2ο ΓΥΜΝ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ

12΄35’’30

1999

6ος

Νούχα Διονύση

1Ο ΓΥΜΝ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ

12΄54’’18

1999

7ος

Πατσιούρας Απόστολος

2ο ΓΥΜΝ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ

13΄15’’09

2000

8ος

Λούδας Νικόλαος

2ο ΓΥΜΝ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ

13΄40’’52

1999

9ος

Παπαθανασίου Χρυσόστομος

2ο ΓΥΜΝ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ

13΄42’’77

2000

10ος

Αβραμίδης Απόστολος

2ο ΓΥΜΝ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ

15΄03’’80

1999

                                                                         1000 μ.  ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

  1.  

Καρανάσιου Κωνσταντίνα

4ο Δημοτικό Σχολείο

3΄59’’64

2002

  1.  

Τέγου Ελένη

3ο Δημοτικό Σχολείο

4΄01’’86

2003

  1.  

Ζαμανάκου Μαρία

2ο Δημοτικό Σχολείο

4΄03’’29

2002

  1.  

Παπανίκου Κατερίνα

4ο Δημοτικό Σχολείο

4΄04’’84

2002

  1.  

Πλήκα Χριστίνα

3ο Δημοτικό Σχολείο

4΄12’’84

2003

  1.  

Παπανίκου Μαρία

7ο Δημοτικό Σχολείο

4΄23’’37

2003

  1.  

Τσακνάκη Μαρία

2ο Δημοτικό Σχολείο

4΄24’’09

2003

  1.  

Θεοδώρου Χριστίνα

3ο Δημοτικό Σχολείο

4΄28’’21

2002

  1.  

Μαυρίδου Κατερίνα

1ο Δημοτικό Σχολείο

4΄29’’04

2002

  1.  

Τζημορώτα Αναστασία

7ο Δημοτικό Σχολείο

4΄29’’81

2003

  1.  

Σβολιαντοπούλου Αριάδνη

2ο Δημοτικό Σχολείο

4΄30’’47

2004

  1.  

Ζηλιφταρίδου Σοφία

6ο Δημοτικό Σχολείο

4΄31’’21

2002

  1.  

Ψωμά Ασημίνα

7ο Δημοτικό Σχολείο

4΄37’’67

2003

  1.  

Νίκου Χρύσα

4ο Δημοτικό Σχολείο

4΄39’’44

2003

  1.  

Σιμοπούλου Ελένη Αναστασία

5ο Δημοτικό Σχολείο

4΄40’’28

2003

  1.  

Ζάχου Ελισσάβετ

2ο Δημοτικό Σχολείο

4΄52’’27

2002

  1.  

Κουπτσίδου Σοφία

7ο Δημοτικό Σχολείο

5΄29’’04

2002

  1.  

Γκολέτσου Μαρία

6ο Δημοτικό Σχολείο

5΄46’’38

2004

  1.  

Νίκου Ανδριάνα

3ο Δημοτικό Σχολείο

5΄46’’91

2004

  1.  

Αμανατιάδου Ιωάννα

5ο Δημοτικό Σχολείο

7΄07’’60

2002

  1.  

Λαγογιάννη Κατερίνα

4ο Δημοτικό Σχολείο

7΄08’’10

2003

  1.  

Γεροντίδου Φωτεινή

4ο Δημοτικό Σχολείο

7΄08’’20

2002

                                                                            

 

1000 μ. ΑΓΟΡΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

  1.  

Μέρμηγκας Απόστολος

1ο Δημοτικό Σχολείο

3΄36’’34

2002

  1.  

Μουτούνης Νεκτάριος

4ο Δημοτικό Σχολείο

3΄42’’32

2002

  1.  

Βλαχάκης Μιχάλης

1ο Δημοτικό Σχολείο

3΄44’’28

2002

  1.  

Παπαξάνθης Μιλτιάδης

1ο Δημοτικό Σχολείο

3΄45’’93

2003

  1.  

Ντόλιας Βασίλειος

7ο Δημοτικό Σχολείο

3΄48’’40

2003

  1.  

Λιάκας Χρήστος

2ο Δημοτικό Σχολείο

3΄50’’22

2002

  1.  

Κυριακίδης Νικόλαος

5ο Δημοτικό Σχολείο

3΄51’’31

2002

  1.  

Βλαχάκης Θεόδωρος

1ο Δημοτικό Σχολείο

3΄57’’76

2003

  1.  

Τζιουβάρας Ιωάννης

4ο Δημοτικό Σχολείο

3΄59’’15

2003

  1.  

Κουπτσίδης Νικόλαος

7ο Δημοτικό Σχολείο

4΄03’’02

2003

  1.  

Δόγκας Στέργιος

2ο Δημοτικό Σχολείο

4΄07’’81

2002

  1.  

Μπρούφας Αλέξανδρος

2ο Δημοτικό Σχολείο

4΄11’’19

2003

  1.  

Ουζουνίδης Δημήτριος

6ο Δημοτικό Σχολείο

4΄13’’09

2002

  1.  

Τσεκρέζι Βλάβγιο

5ο Δημοτικό Σχολείο

4΄15’’18

2003

  1.  

Κρέτου Αλέξανδρος

6ο Δημοτικό Σχολείο

4΄16’’35

2003

  1.  

Λέτσιος Ιωάννης

4ο Δημοτικό Σχολείο

4΄17’’18

2002

  1.  

Τζιόλας Βασίλης

4ο Δημοτικό Σχολείο

4΄19’’02

2003

  1.  

Ντόντος Βασίλειος

3ο Δημοτικό Σχολείο

4΄23’’49

2004

  1.  

Μουχαμετάι Αλεξάντερ

5ο Δημοτικό Σχολείο

4΄28’’46

2002

  1.  

Σίμος Ζήσης

3ο Δημοτικό Σχολείο

4΄37’’35

2002

  1.  

Μητρόπουλος Φίλιππος

3ο Δημοτικό Σχολείο

4΄40’’03

2002

  1.  

Κυρατζής Χρήστος

3ο Δημοτικό Σχολείο

4΄42’’28

2002

  1.  

Καραμήτρος Μιχαήλ

6ο Δημοτικό Σχολείο

4΄50’’06

2004

  1.  

Νίκου Νικόλαος

7ο Δημοτικό Σχολείο

5΄00’’00

2002

             

 

 

 

 

Ο Δ/ντης  Δ/νσης Δ/θμιας Εκ/σης

Πρόεδρος της Ο.Ε.Σ.ΑΓρεβενών

 

Msc Λιάμπας Θωμάς


ΣΧΟΛΙΑ ΧΡΗΣΤΩΝ